cukier kokosowy sklep online
herbaty bio sklep online

Choroby skóry

peka-skora-na-stopach-300x203Jak straszne dla naszego zdrowia są szkodliwe zrogowaciałe naskórki, odciski, blizny i tatuaże.
– Co ty powiesz? Nie wiedziałem o tym. A ja mam wielką bliznę – odleżynę powstałą kiedy leżałem w szpitalu!
Mam też odciski, których się nie mogę pozbyć!
– Zaraz ci coś przeczytam na ten temat!
Niedawno odkryto, że wszelkiego rodzaju blizny na ciele, odciski, zrogowaciała skóra oraz tatuaże blokują przepływającą energię, limfy i innych płynów ustrojowych.
– Ale tatuaże!
– Piszą, że działają tak samo jak blizny.
Dr. Lubecki twierdzi, że dużą część sukcesów odniósł w leczeniu właśnie udrożnieniu blizn wywołujących blokady. Ich wpływ na zdrowie łatwo można zauważyć w przypadkach chorób alergicznych, autoimmunologicznych, w tym raka. Okazało się, że choroba nieuleczalna stała się uleczalna.
– Zaleca, by zetrzeć pumeksem zrogowaciały naskórek i wcierać w niego krem na bazie witamin naturalnych (2 razy dziennie). W krótkim czasie przekonasz się, że dużo szybciej wrócisz do zdrowia. Okazuje się, że choroba nieuleczalna, staje się uleczalną.
Blizny, tatuaże powodują nie tylko rozwój chorób poprzez blokowanie przepływu energii, ale przyczyniają się do osłabienia mięśni z jednej strony ciała, co wywołuje zmiany balansu napięcia mięśni wokół kręgosłupa i wywołuje bóle pleców.
Nawet najlepsze zioła w tym nie pomogą. Musisz popracować nad bliznami, organizm uzupełnić witaminami i minerałami oraz ustawieniem kręgosłupa. Bo niewłaściwie ustawiony kręgosłup powoduje nacisk na nerwy odchodzące od danych narządów.
Inny lekarz dr. Frank Shallenberger wstrzykuje w blizny swoim pacjentom witaminy i ozon. Lekarz ten twierdzi, że odniósł sukcesy w leczeniu bólu gdy zaczął robić zabiegi na bliznach.
– Popatrz tylko na młodzież, nie zdając sobie z tego sprawy robią tatuaże czy noszą kolczyki.
Chińczycy już wiele wieków temu stwierdzili, że dopóki przepływ energii w organizmie jest swobodny, choroba nie może zaistnieć. Jako pierwsi zauważyli, że blizny, czy fizyczne czy emocjonalne, blokują przepływającą przez nas energię, przez co pogarsza się nasze zdrowie.

Źródło: „Rak to nie wyrok” dr.Ryszarda Grzebyka