cukier kokosowy sklep online
herbaty bio sklep online

Nie ma złego cholesterolu

cholesterol-001– Jerzy! Proszę! Przeczytaj co na temat leków pisze farmaceutka Azita Vind!
– Zaraz to zrobię! Wiem dobrze, że wiele firm dotyczących zdrowia goni za zupkami. Reklamuje, że chce nam zdrowie poprawić! – Tymczasem jest inaczej!
Wczoraj byliśmy zbadać u ciebie cholesterol – no i co z tego?
– Masz lekko podwyższony. Możesz dostać lek … atorwastatynę (bo taki przeważnie lekarze przypisują). Do tej pory uważa się, że wysoki poziom cholesterolu jest przyczyną wielu chorób serca a nawet zawału. Dlatego, aby zmniejszyć go przypisywano leki.
Jak pisze pani farmaceutka i nie tylko ona – Nie ma czegoś takiego, jak zły cholesterol!
Cholesterol jest integralną częścią procesu naprawiania szkód w układzie tętniczym organizmu, spowodowanych przez spożywane przez nas toksyny (trucizny). Cholesterol naprawia uszkodzone nasze żyły i tętnice, gdyż nasz organizm ma taką wrodzoną zdolność. Uszkodzone ścianki w żyłach łata cholesterolem. Ale to niesamowita sprawa! Roześmiał się Jerzy! Byłem trochę wystraszony, że będę musiał zażywać leki bo do tej pory żadnych leków nie zażywałem!
– Jak to dobrze, że interesujemy się jak poprawiać nasze zdrowie?! Dużo czytamy na ten temat. Autorka pisze, że jest badaczką i piewczynią dobrego zdrowia i samopoczucia. Zachęca nas też do zmian w naszym życiu, które doprowadzają do przywrócenia wrodzonej mądrości i zdrowia organizmu w sposób naturalny, nie stosując żadnych leków farmaceutycznych.