cukier kokosowy sklep online
herbaty bio sklep online

Wirusy buszują w wątrobie

jakie_badania_na_watrobe_-_kobietawielepiej.pl_-001Wątroba jest bardzo ważnym organem w naszym organizmie. Najgorszym schodzeniem jej są żółtaczki, które powodują wirusy.
Zarażamy się przez krew, ślinę, wykonując tatuaż, spermę a nawet u kosmetyczki obcinając paznokcie.
– typ A najłagodniejszy często likwiduje się prawie samoistnie
– typ B wymaga leczenia i prowadzi często do marskości wątroby a nawet i raka
Ten wirus jest nazywany cichym zabójcą. Działa spokojnie. Kiedy dowiemy się, że go mamy, bywa zwykle zapóźni. Spowodował już wiele powikłań w naszym organizmie. Zapobiegamy rozwojowi tego wirusa przez szczepionkę, ale i ona też może przyczynić się do rozwoju wielu chorób takich jak: stwardnienie rozsiane, tocznia, zapalenie stawów, cukrzycę, zaburzenia wzroku i słuchu itp.
– typ C jest najgroźniejszym wirusem. Prowadzi do stanu zapalnego wątroby a potem do przeszczepów tego organu. Stan zapalny spowodowany jest nadmiarem toksyn z którymi ona sobie nie radzi. Zwiększają one w niej gorąco. Prowadzi do blizn i marskości wątroby, gdy nie radzi sobie z usunięciem toksyn.
Wówczas wytwarzają się skupiska komórek tłuszczowych w formie trój glicerydów, nadmiar ich nie pozwala do przedostania się do krwiobiegu, aby je usunąć.
Blokują one normalną pracę wątroby i przez zły przepływ krwi. Jeżeli tego procesu nie uregulujemy, to prowadzi do marskości wątroby.
Rak wątroby jest trzecim nowotworem pod względem śmiertelności na świecie.

Dalszy ciąg nastąpi…