baikalina-00
herbaty bio sklep online

Bajkalina

Bajkalina przyjmowana doustnie w postaci ampułek przyczynia się do znaczących zmian w komórkach ustroju, przedłużając telomer o około 10%. Przez to powoduje cofanie się zmian wynikających ze starzenia się organizmu o około dekadę po każdej skutecznej terapii. Jest to tradycyjny surowiec zielarzy europejskich i szeroko stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej i medycynach dalekiego wschodu.

koszyk-ikonka-001Cena: 60 kapsułek – 70 zł
koszt wysyłki kurier 48h: 12 zł
(przy 4 sztukach wysyłka gratis!)
Oryginalny produkt od Akademii Długowieczności Dr. Jana Pokrywki

Aby uzyskać znaczącego wydłużenia życia, należy zapobiegać zmniejszeniu się liczebności komórek we wszystkich narządach, a w „planie B” Akademii Długowieczności, należy stosować Bajkalinę w kapsułkach stale. Oznacza to przyjmowanie bajkaliny przez resztę życia, od momentu wprowadzenia jednego ze schematów dawkowania:

1) polecany dla osób zdrowych: przez 6 kolejnych dni rano i wieczór po 1 kapsułce czyli razem 12 kapsułek. Następnie robimy przerwę około 10 tygodniową (2,5 miesiąca) i ponownie przez 6 kolejnych dni i znów przerwa 10 tygodniowa i tak dalej bez końca. W tym wypadku 1 opakowanie 60 kapsułek wystarcza na rok.

2) dla osób z dolegliwościami chorobowymi: 2 kapsułki dziennie rano i wieczorem przez okres 2 miesięcy. Następnie przerwa 6 miesięczna i ponownie 2 miesiące i przerwa i tak dalej. W tym schemacie zużywa się 2 opakowania czyli 120 kapsułek.

Jeżeli w czasie przyjmowania bajkaliny objawy chorobowe ustąpią, wówczas przerywamy zażywanie kapsułek i wkraczamy do schematu 1).
Z uwagi na jej wyziębiające działanie w naszym organizmie przed długotrwałym, bez przerw, przyjmowaniem bajkaliny, należy zasięgnąć konsultacji ze znającym się na tym lekarzem lub zielarzem.

 

Należy się stosować do przerw, gdyż są one ważne, aby nie wystąpiły działania uboczne. Wystąpienie takich działań mogłoby znacząco zaburzyć program osiągania długowieczności.

Źródło: „Bajkalina +”, opracował lekarz Jan Pokrywka