cukier kokosowy sklep online
herbaty bio sklep online

Flavon Active

Flavon Active

flavon-activeJeżeli chcemy utrzymać się na nogach i spełniać wymogi i wyzwania XXI. wieku, jeżeli chcielibyśmy dotrzymać kroku zagonionym dniom powszednim, to koniecznie musimy żyć świadomie i aktywnie.
To wyzwanie dotyczy nas wszystkich.

Numer notyfikacyjny OÉTI: 10026/2011
1 X łyżeczka = 38 094 T-ORAC
1 X słoik = 1 523 760 T-ORAC

koszyk-ikonka-00111Cena: zestaw 4 słoikow – 560 zł
koszt wysyłki kurier 48h: Gratis!

 

 

Często słyszymy, że to wytężone tempo wymaga jakiejś reakcji. Co możemy zrobić? Nie odpowiadajmy na wyzwania wyżyłowaniem organizmu!
Musimy dbać o zdrowie ciała i ducha, bo tylko tak możemy żyć aktywnie.

Piąty członek rodziny produktów narodził się znowu w wyniku poważnych innowacji. Jest on swego rodzaju odpowiedzią na wyzwania naszych czasów.
Wspiera nas w wykonywaniu zadań, jakie stawia przed nami nasz dzień powszedni.

Spożywanie Flavonu jest zalecane każdemu, kto:
– prowadzi aktywny, dynamiczny, bogaty w ruch tryb życia,
– pragnie zdrowego pobudzenia,
– chce z powodzeniem stawić czoła wyzwaniom XXI wieku,
– chce korzystać z zalet superowoców dzisiejszej doby.

SpożywanieFlavon-Active
Zalecane spożycie dzienne: dla dorosłych 1–2 razy dziennie, po posiłkach, po łyżeczce dozującej dołączonej do opakowania.
Szczegółowe informacje dotyczące wskaźników odżywczych Flavonu Active znajdują się na opakowaniu produktu, oraz w menu Składniki.

Składniki
Wśród składników Flavon Active obecny jest ananas, owoc spożywany na świecie w największej ilości, ciesząca się nie mniejszym uznaniem jagoda açai oraz acerola, która zawdzięcza swą dobrą sławę zawartości witaminy C. Do kompleksowości Flavonu Active przyczynia się aronia, zawierająca barwniki roślinne oraz dobrze znana w całej Europie malina. Oprócz owoców w skład Flavon Active wchodzą magnez, cynk i L-karnityna. Swoisty charakter produktu zapewnia zawarta w nim opuncja figowa oraz guarana o naturalnym działaniu pobudzającym, a także zielona herbata o dużej zawartości przeciwutleniaczy.
Każdy z wyżej wymienionych składników doskonale harmonizuje z jadłospisem świadomego konsumenta.