cukier kokosowy sklep online
herbaty bio sklep online

Flavon Green +

Flavon Green +

flavon-green-plusWarzywa są źródłem takich substancji fitochemicznych, które nie występują w owocach, a są nieodzowne do optymalnego działania naszych komórek i organów, do zachowania zdrowia i do poprawy jakości życia.

Numer notyfikacyjny OÉTI: 15092/2014
1 X łyżeczka = 20 556 T-ORAC
1 X słoik = 822 240 T-ORAC

koszyk-ikonka-00111Cena: zestaw 3 słoikow – 560 zł
koszt wysyłki kurier 48h: Gratis!

 

 

Nasz suplement diety kategorii premium na bazie warzyw powstał przede wszystkim z myślą o osobach odżywiających się w sposób niezrównoważony, został stworzony na podstawie Flavonu Green i najnowszych badań naukowych, aby jeszcze lepiej wykorzystać synergetyczne działanie składników. Dzięki wykorzystaniu składników należących do czołówki nauki, posiadających udowodniony korzystny wpływ fizjologiczny wspiera świadome zdrowotnie odżywianie i tryb życia.
Dążąc do świadomego poszerzenia kręgu konsumentów, jednym z kryteriów wyboru składników produktu było to, aby mógł go spożywać każdy, począwszy od małych dzieci, poprzez matki oczekujące potomstwa, aż po osoby najstarsze.
Doskonale, korzystnie harmonizuje z pozostałymi produktami z rodziny Flavon na bazie owoców i może być kombinowany z którymkolwiek z nich.

Spożywanie Flavonu Green + jest zalecane:
– każdej grupie wiekowej, od dzieci po najstarszych,
– szukającym produktu warzywnego wysokiej jakości,
– pragnącym uzupełnić swoją dzienną konsumpcję warzyw,
– jeżeli chcesz spożywać warzywa w formie skoncentrowanej.

Flavon-Green-PlusSpożywanie
Zalecane spożycie dzienne: 1–2 razy dziennie, po posiłkach, po łyżeczce dozującej dołączonej do opakowania.
Szczegółowe informacje dotyczące wskaźników odżywczych Flavonu Green + znajdują się na opakowaniu produktu, oraz w menu Składniki.

Składniki
W skład Flavonu Green + wchodzą surowce warzywne w skoncentrowanej, zagęszczonej formie. Można w nim znaleźć także nowy, posiadający duże znaczenie, wspierający system immunologiczny (1,3)-(1,6)-β-D-glukan pochodzenia drożdżowego, znaną od dawna kurkumę o korzystnym wpływie, czy bogatą w pierwiastki i witaminy Moringę olejodajną o wysokiej aktywności antyoksydacyjnej. Innym elementem, wyróżniającym Flavon Green + są flawonoidy lipofilowe, a także błonnik roślinny (inulina) o działaniu prebiotycznym.