cukier kokosowy sklep online
herbaty bio sklep online

Flavon Green

Flavon Green

flavon-greenKluczowym i nieodzownym warunkiem zdrowego odżywiania jest regularne spożywanie warzyw. Warzywa zaopatrują nasz organizm w podstawowe i specjalne substancje odżywcze, w błonnik spożywczy i witaminy, a także mają pozytywny wpływ na nasz generalny stan zdrowia.
Flavon Green stworzył nowy, rewolucyjny sposób spożywania warzyw, który diametralnie zmieni dotychczasowe nawyki.

Numer notyfikacyjny OÉTI: 10027/2011
1 X łyżeczka = 12 072 T-ORAC
1 X słoik = 482 880 T-ORAC

koszyk-ikonka-00111Cena: zestaw 4 słoikow – 560 zł
koszt wysyłki kurier 48h: Gratis!

 

Flavon Green pozwala nam na kompleksowe wykorzystanie fizjologicznych zalet różnych warzyw. Znajdujące się w nim warzywa mogą nam pomóc w stworzeniu zrównoważonej diety bogatej w witaminy, substancje mineralne, przeciwutleniacze i błonnik.
Pomimo tego, że różnorakie badania potwierdzają to, że regularne spożywanie warzyw ma właściwości chroniące zdrowie, to bardzo niewiele osób spożywa codziennie zalecaną, minimalną ilość warzyw.
Dobrym wyborem dla nich może być Flavon Green, którego ciągłe spożywanie może, za sprawą produktu przygotowywanego z wysokiej jakości surowców i starannie dobranych składników pokryć znaczną część zalecanej dziennej dawki warzyw.

Spożywanie Flavonu Green jest zalecane:
– każdemu dorosłemu, kto nie spożywa odpowiedniej ilości warzyw,
– jeżeli ważne jest, by otrzymywać substancje aktywne z czystego źródła,
– jeżeli chcesz spożywać warzywa w zupełnie nowej formie,
– świadomym konsumentom, jako część nowoczesnej diety.

Flavon-GreenSpożywanie
Zalecane spożycie dzienne: dla dorosłych 1–2 razy dziennie, po posiłkach, po łyżeczce dozującej dołączonej do opakowania.

Szczegółowe informacje dotyczące wskaźników odżywczych Flavonu Green znajdują się na opakowaniu produktu, oraz w menu Składniki.

Składniki
Flavon Green – prosty do spożycia koncentrat o konsystencji żelu – umożliwia korzystanie z zalet takich zdrowych warzyw jak brokuły, seler, marchew, czy szpinak. Aby skuteczność produktu była jeszcze bardziej kompleksowa i doskonała, w skład produktu wchodzą: zielone pędy pszenicy, które słusznie cieszą się popularnością; wszechstronna nowość naszych czasów, alga spirulina; znana ze swych antyoksydacyjnych efektów zielona herbata, czy cieszący się od stuleci poważaniem czosnek. Dzięki swym licznym pozytywnym skutkom w skład produkt wszedł także rokitnik pospolity, korzeń pietruszki oraz grapefruit.