cukier kokosowy sklep online
herbaty bio sklep online

Flavon Kids

Flavon Kids

flavon-kidsDo stworzenia zrównoważonej i zróżnicowanej diety wszyscy potrzebujemy warzyw i owoców, naturalnych przeciwutleniaczy. Jest to prawdą szczególnie w przypadku dzieci oraz kobiet ciężarnych i matek karmiących.

Numer notyfikacyjny OÉTI: 11794/2012

2 X łyżeczka = 14 754 T-ORAC
1 X słoik = 590 160 T-ORAC

koszyk-ikonka-00111Cena: zestaw 4 słoikow – 560 zł
koszt wysyłki kurier 48h: Gratis!

 

 

Zapotrzebowanie dzieci na substancje odżywcze znacznie rożni się od zapotrzebowania dorosłych, dlatego też specjalną uwagę należy zwracać na ich odżywianie. My wybraliśmy te składniki, które przyczyniają się do zdrowego rozwoju dziecka i są niezmiernie pożyteczne także w okresie ciąży. Oprócz owoców nasz produkt zawiera dodatkowo cały szereg witamin i kwas foliowy, które także są szczególnie ważne w tym okresie życia.
Przyjemny smak, zapach oraz konsystencja produktu powodują to, że z radością spożywają go także i najmłodsi, a jego składniki w optymalnym składzie i ilości uzupełniają częstokroć niezrównoważone odżywianie dzieci.

Spożywanie Flavonu Kids jest zalecane:
– dzieciom, kobietom ciężarnym oraz matkom karmiącym,
– jeśli dziecko nie spożywa wystarczającej ilości owoców,
– gdyż zawiera substancje konieczne dla rozwijającego się organizmu,
– gdyż dla zwiększenia efektywności dodajemy więcej witamin.

Flavon-KidsSpożywanie
Zalecane spożycie dzienne: w przypadku dzieci po przejściu na odżywianie mieszane, zazwyczaj w wieku 2–4 lat 1 raz dziennie, w wieku 5–10 lat 2 razy dziennie zalecane jest spożywanie go po posiłkach, po łyżeczce dozującej dołączonej do opakowania. Dla kobiet w drugiej połowie ciąży 2 razy dziennie, po posiłkach, po łyżeczce dozującej dołączonej do opakowania.
Szczegółowe informacje dotyczące wskaźników odżywczych Flavonu Kids znajdują się na opakowaniu produktu, oraz w menu Składniki.

Składniki
Wykorzystane owoce wybraliśmy na podstawie najświeższych badań naukowych. Koncentrat zawiera cały szereg witamin wypracowany specjalnie z myślą o dzieciach: witaminy B1, B2, B3, B5, B6, B12, C i H, a także kwas foliowy, który jest nieodzowny dla kobiet ciężarnych i matek karmiących. W trakcie produkcji wykorzystane zostały substancje naturalne.