cukier kokosowy sklep online
herbaty bio sklep online

Herbatka Spokojna Noc

20160224_171747-002Herbata SPOKOJNA NOC

Herbatka owocowo-ziołowa
Suplement diety

Poprawi samopoczucie i ukoi skołatane nerwy

Opakowanie: 20 saszetek po 3g

koszyk-ikonka-001Cena:    20 saszetek po 3g – 10 zł
koszt wysyłki kurier 48h:  12 zł

 

 

Skład: jabłko, liść melisy (23%), owoc porzeczki czarnej (15%), owoc truskawki, nawocnia cytryny (8%), owoc głogu, owoc maliny, szyszki chmielu

 

20160224_171815-001Informacje ogólne:

Dobrze  smakuje na gorąco i na zimno. Herbatka o delikatnym smaku, która pomoże ukoić skołatane nerwy i poprawi Twoje samopoczucie.

Melisa działa uspokajająco, kojąco i regenerująco na system nerwowy, przeciwdepresyjnie, a także wzmacnia serce. Wykazuje również działanie rozkurczowe na mięśnie gładkie jelit, znosi nadmierną fermentację, wzmacnia żołądek i pobudza trawienie. Stwierdzono również jej właściwości przeciwzapalne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Stosuje się ją jako środek uspakajający w chorobach układu nerwowego – w stanach ogólnego pobudzenia nerwowego, w wyczerpaniu nerwowym, w bezsenności, w uczuciu niepokoju, w depresji, a także w nerwicy wegetatywnej, czyli w zaburzeniu funkcji narządów: serca, naczyń krwionośnych, żołądka, jelit i wątroby.

Szyszki chmielu stosuje się w chorobach układu nerwowego jako środek uspokajający przy trudnościach w zasypianiu, w stanach zmęczenia i wyczerpania nerwowego, nadmiernej drażliwości, w zaburzeniach nerwowych okresu przekwitania. Również w przypadku przewlekłego nieżytu przewodu pokarmowego, w niedokwaśności, przy osłabieniu procesów trawienia, przy braku apetytu i odbijaniu, we wzdęciach, w nadmiernej fermentacji jelitowej.

Owoc porzeczki czarnej zawiera dużo witamin – A, C, B1, B2, PP, B6 – i soli mineralnych, zwłaszcza wapnia, żelaza, boru i miedzi. Stosuje się go w nadciśnieniu, w chorobach reumatycznych, w stanach zapalnych jamy ustnej, w anginie oraz w kamicy moczowej i w biegunkach.

 

Dawkowanie
2 saszetki dziennie.