cukier kokosowy sklep online
herbaty bio sklep online

Krem z bajkaliną

Nasze kremy zawierają wysoką ilość baikaliny.

Krem nr 1 przeznaczony jest do cery suchej,
a nr 2 do tłustej.

Dzięki zawartości bajkaliny pomagają one pozbyć się zmarszczek i opóźnić proces starzenia się komórek.

Gama substancji aktywnych o działaniu przeciwstarzeniowym stosowanych w kosmetykach jest bardzo szeroka i dzięki stałemu rozwojowi nauki oraz wiedzy o biologii skóry, systematycznie się powiększa.
Do najpopularniejszych należą tu przede wszystkim związki o charakterze przeciwutleniającym (koenzym Q10, witamina C, witamina E, polifenole oraz ekstrakty roślinne w nie bogate i inne), substancje stymulujące odnowę składników strukturalnych skóry – głównie kolagenu i elastyny (pochodne retinolu, proteiny, węglowodany i inne), niskocząsteczkowe peptydy, selektywnie regulujące procesy fizjologiczne komórek skóry, czy nieśmiertelny kwas hialuronowy „wypychający” zmarszczki.

 

Cena: 30ml – 35 zł
koszt wysyłki kurier 48h: 12 zł
przy zamówieniu proszę napisać który krem państwo zamawiają

 

Krem nr 1 z Bajkaliną – 30ml. Krem na noc do cery suchej (krem tłusty). Zawiera 1,5 % Bajkaliny, która przedłuża żywotność komórek.

Krem nr 2 z Bajkaliną – 30ml. Krem na dzień (krem nawilżający). Zawiera 1,5 % Bajkaliny, która przedłuża żywotność komórek.

Kremy z bajkaliną należy używać następująco:
Krem nr 1 – stosowany na noc (krem tłusty) zaleca się wklepywać wieczorem w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu i zostawić do wchłonięcia. Nie zmywać. Może plamić pościel, dlatego proponuje się położyć ręczniczek na poduszce do snu.

Krem nr 2 – stosowany na dzień (krem nawilżający) zaleca się wklepywać rano w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Krem nie jest tłusty, szybko się wchłania i stanowi dobrą bazę pod makijaż. Nie ma potrzeby używać go częściej niż 1 raz dziennie.

Stosowanie obu kremów naprzemiennie jest pełnym programem odnowy zewnętrznej skóry i pierwsze efekty widać już po pierwszym użyciu. Kremy stosuje się do pożądanego efektu w zależności od stanu skóry.