sirius-d_2-001_1
herbaty bio sklep online

Sirius D

Sirius-D to fenomenalne odkrycie naszych czasów.

Teraz nowa, ulepszona formuła!

Jedyny na świecie preparat, który dostarcza organizmowi substancji niezbędnych do powstrzymywania procesów starzenia.

100% naturalny środek, który odpowiednio odżywia tkankę łączną i przywraca prawidłowe funkcjonowanie wszystkich organów.

Regeneruje organizm po skomplikowanych operacjach i ciężkich chorobach /np. zawał, udar/.

Tego, co zawiera Sirius-D nie znajdziemy w żadnym innym pożywieniu. Nie jest lekarstwem, a koniecznym dla naszych komórek pokarmem, który należałoby dostarczać organizmowi wraz z węglowodanami, białkami i tłuszczami.

Zalecany przy intensywnej aktywności sportowej i do całkowitej regeneracji komórek mięśniowych.

Cena:    Clasic 100gr – 138 zł
                    Sport 100gr – 185 zł
koszt wysyłki kurier 48h:  10 zł

PROMOCJA!!! 
OD 2 SZT. WYSYŁKA PRZY PŁATNOŚCI Z GÓRY GRATIS!!!

0_0_productGfx_162eca50f1b513d7bc17452e3bd4a62a-001

 

 

SIRIUS – D SPORT to dużo szybsza i bardziej efektywna Odbudowa tkanki łącznej w porównaniu do wersji Clasic.

UWAGA – DZIĘKI ZMODYFIKOWANEJ FORMIE PRODUKTU DUŻO SZYBCIEJ OSIĄGNIESZ EFEKTY SUPLEMENTACJI!!!

UWAGA – ULEPSZONA FORMUŁA – TO LEPSZE WCHŁANIANIE I PRZYSWAJANIE!!!

 

 

 

 

 

Zastosowanie:
choroby zwyrodnieniowe całego układu mięśniowo-szkieletowego
Preparat oddziałuje pozytywnie przy zmianach zwyrodnieniowych stawów biodrowych, kolanowych, unieruchomieniu stawów, przepuklinach kręgosłupa, dyskopatii, zaniku mięśni. Regeneruje organizm i zatrzymuje zmiany zwyrodnieniowe w tkankach chrzęstnych i kostnych, usuwa wyrośla kostne, wspomaga leczenie po kontuzjach sportowych.

choroby serca i układu krwionośnego
Oczyszcza naczynia krwionośne ze złogów, wzmaga perfuzję, czyli przepływ płynu ustrojowego, mózgu i kończyn poprzez odblokowanie i regenerację drobnych naczyń krwionośnych, w mózgu i w oczach. Regeneruje organizm po przebytym zawale i wylewie. Oddziałuje pozytywnie przy wadach zastawkowych serca, chorobie wieńcowej i niedokrwiennej serca, zakrzepowym zapaleniu żył, nadciśnieniu tętniczym, żylakach i hemoroidach, zapaleniu osierdzia, dekompensacji mięśnia sercowego i arytmii.

choroby oczu
Wykazuje zaskakująco pozytywny efekt w następujących chorobach oczu: retinopatii cukrzycowej, odrywaniu siatkówki, zwyrodnieniu siatkówki, zwyrodnieniu rogówki, zwyrodnieniu plamki żółtej, w przypadku jaskry, zaćmy, mętnienia rogówki, mętnienia śluzu gałki ocznej, występowania kropelek i gwiazdek.

choroby tarczycy

choroby nerek
Regeneruje nerki osób, poddawanych hemodializie lub czekających na transplantację! Pacjenci mówią o drastycznym spadku poziomu kreatyniny po zastosowaniu Sirius-D. Regenerację zaobserwować można w przypadku gruczolaka prostaty, zwężenia cewki moczowej, jak i we wszystkich pooperacyjnych procesach.

choroby układu pokarmowego i wydalniczego
Zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie jelita grubego. Preparat wykazuje zaskakująco pozytywny efekt w zwalczaniu wszelkich zmian i modyfikacji błony śluzowej żołądka, jelita cienkiego i grubego. Ostatnie przypadki dotyczą pacjentów, którzy pokonali refluks żołądkowo-przełykowy – GERD.

marskość oraz stłuszczenie wątroby
Regeneruje organizm po zapaleniu wątroby.

przewlekła obturacyjna choroba płuc

po chemioterapii i radioterapii
Regeneruje organizm po przebytej chemioterapii i radioterapii. Chroni przed słabym promieniowaniem telefonów komórkowych i komputerów.

choroby autoimmunologiczne
Sirius-D jest jak na razie jedynym znanym na świecie suplementem diety, który harmonizuje funkcje organizmu w szeregu chorób autoimmunologicznych, m.in. w reumatoidalnym zapaleniu stawów (odbudowuje uszkodzone chrząstki stawowe), zespole Sjogrena, przy toczeniu rumieniowatym, chorobie Hashimoto i In. Oddziałuje pozytywnie w leczeniu stwardnienia rozsianego.

problemy związane z zajściem w ciążę
Wchłania torbiele, mięśniaki.

cukrzyca
Reguluje funkcje harmoniczne przy cukrzycy. Normalizuje zaburzenia hormonalne przy problemach związanych z tarczycą, stresem i innymi czynnikami. Reguluje cykl menstruacyjny u kobiet. Nierzadko częściowo lub całkowicie wchłania sploty groniasto-włośniczkowe, znane jako naczyniaki. Zauważalny jest znaczny postęp przy uruchamianiu chorych, dotchniętych paraliżem dziecięcym. Wspomaga leczenie szumu w uszach, kamieni żółciowych, twardziny układowej, objawów Raynauda, niegojących się ran oraz skutków skazy /dny/ moczanowej.

kosmetyka i dermatologia
Regenerujące właściwości Sirius-D spowalniają procesy starzenia się nie tylko organów ciała ludzkiego, lecz także tworzących go komórek i tkanek. Dzięki temu ten preparat jest wyjątkowo cenny w dziedzinie chirurgii estetycznej i plastycznej, w kosmetyce i dermatologii, odświeżaniu i odmładzaniu skóry, którą wzmacnia, nadając jej świeżość i witalność. Eliminuje szereg defektów dermatologicznych i kosmetycznych. Przy długotrwałym stosowaniu usuwa blizny, uporczywe zmiany tkanki skórnej i tłuszczowej.

po przebytych operacjach

stres

Sirius-D to najlepszy sposób profilaktyki przeciwko zawałowi, wylewowi, nadciśnieniu tętniczemu, problemom ze wzrokiem i stawami. Spowalnia proces starzenia oraz wzmacnia układ odpornościowy.

 

Składniki preparatu Sirius-D /zawartość w 100g. produktu/:

  • naturalne, rozpuszczalne w wodzie białka pochodzenia zwierzęcego – powyżej 80 g
  • tłuszcze do 3 g
  • węglowodany powyżej 2 g
  • cynamon 5 g
  • kurkuma 5 g

 

Kuracja podtrzymująca, w której używa się produkt SIRIUS-D Classic /o smaku kurkumy i cynamonu/, ma na celu dostarczenie organizmowi składników SIRIUS-D potrzebnych do osiągnięcia trwałych, pozytywnych wyników. Proponowany sposób użycia preparatu SIRIUS-D CLASSIC.
Preparat Sirius-D należy spożywać
1 godzinę przed posiłkiem i piciem, na czczo.
Waga ciała do 70 kg.
Profilaktycznie:
  raz dziennie najlepiej rano1 łyżkę /5 g – płaska łyżka od zupy/ Sirius-D wymieszać z odrobiną jogurtu, wody, kefiru,  bulionu /zrobić tzw. papkę/.
Leczniczo: dwa razy dziennie po 1 łyżce /5 g/ Sirius-d wymieszać np. z odrobiną jogurtu j.w.

Waga ciała powyżej 70 kg:  p
owyższe dawki podwoić.

 

 

Opinie użytkowników

Od dwóch miesięcy używam sirius d i po ostatnim pobycie w szpitalu poziom kreatyniny zmienił mi się z 1,2 na 0,82 i cholesterol z 294 obniżył się do 197,50 a cukier z 98 do 81 .Zaznaczam ,że jestem na diecie gdyż mam niewydolność nerek od 3 lat ,zespół Sjogrena,zespół nerczycowy i nadciśnienie.Od m-ca X 2015 nie przyjmuję statyn a cholesterol od niedawna jest dobry.Postanowiłam jeszcze przez m-c przyjmować siriusd a potem będą znów badania kontrolne.Gdyby te wyniki utrzymały się dłużej byłabym bardzo zadowolona. – Jagoda

Opinia na temat preparatu Sirius D

W moim życiu wiele się działo, w związku z tym i różnego typu uszkodzenia ciała fizycznego miały miejsce. Ostatnio na przykład wystąpił szereg niedokrwiennych udarów mózgu i móżdżka w wyniku czego pozostał mi niedowład lewej ręki, podstawowo dłoni. Ponieważ jestem refleksologiem, a szczególnie cenię zabiegi refleksologii twarzy i głowy  brak sprawności obu dłoni bardzo mi przeszkadzał. Nie powiem bałam się zastosować preparat Sirius D, ponieważ mówi się, że  ten preparat powuduje zastępowanie
zbliznowaconej tkanki łącznej zdrową. Po pierwsze czy to w ogóle możliwe? a po drugie co dzieje się w czasie takiej transformacji?. Przecież, ponieważ moje podstawowe blizny są w głowie i na głowie bałam się niemożebnie, ale postanowiłam zaryzykować. Preparat Sirius D przyjmuję od 12 kwietnia 2016 roku. Zaczęłam jego stosowanie w momencie gdy bolała mnie głowa (moje bóle głowy trwają czasami do siedmiu dni i żadne preparaty przeciwbólowe na nie nie działają). W czasie stosowania preparatu
działo się dużo: pojawiła się niestabilność przy chodzeniu, ale jednocześnie poprawiła się ruchomość palców lewej dłoni, najpierw pogorszył mi się słuch, a po jakimś czasie zdecydowanie poprawił się. Obecnie słyszę tak jakbym nigdy nie miała problemów z uszami. A Kiedyś miałam powikłania po śwince w postaci dużego upośledzenia słuchu i wiele wycieków z uszu w czasie zapaleń uszu, tak, że moje błony bębenkowe były mocno zbliznowacone i  mało elastyczne a przy każdym katarze gorzej słyszałam.
Przetransformują się obecnie również haluksy. W jednej nodze jest już zupełnie dobrze, druga jest w trakcie przemiany. Dzięki serdeczne. Pozdrawiam cieplutko.
Urszula 

 

Jestem po operacji rozlanego wyrostka i zapalenia otrzewnej. Sirius-D pomógł mi w oczyszczeniu jelit. Już po 2 tygodniach była reakcja organizmu, zaczęły wychodzić złogi z jelit, w dużej ilości. Wpłynęło to na obniżenie wagi, oprócz tego zmniejszył mi się apetyt. Nie chciało mi się jeść słodyczy, których byłam zwolenniczką. Wygładziły mi się zmarszczki na twarzy, przestały mi wypadać włosy i miałam więcej energii życiowej. Nie byłam ospała, szybciej reagowałam na bodźce z otoczenia. Po prostu zrobiłam się bystrzejsza.

Barbara Nagot

___________________________________________________________________________________

Sirius-d to niewątpliwie preparat o niezwykłych właściwościach prozdrowotnych. Na efekty przyjmowania Siriusa nie musieliśmy czekać zbyt długo. Moja mama (wiek 64 l.) zaczęła zażywać preparat w połowie listopada 2014 r. Już po niecałych dwóch tygodniach rozpuszczeniu uległy zrosty podskórne na brzuchu, będące pozostałością po operacji chirurgicznej woreczka żółciowego. Największą nadzieję wiązałyśmy z oddziaływaniem preparatu na choroby zwyrodnieniowe układu kostno-szkieletowego, mama od wielu, wielu lat cierpi na zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawu biodrowego, w 2013 roku przeszła operację przepukliny odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Bóle związane z chorobą, obecne praktycznie stale, utrudniały normalne funkcjonowanie, a ciągłe zażywanie mocnych środków przeciwbólowych powodowało stany zapalne żołądka. Sirius nie zawiódł naszych oczekiwań, od trzech miesięcy, od czasu kiedy mama rozpoczęła przyjmowanie preparatu nie zażyła ani jednej tabletki przeciwbólowej, bóle kręgosłupa i stawu biodrowego ustały i nie powracają pomimo zwiększonej aktywności ruchowej.

A to nie był koniec pozytywnych oddziaływań, preparat okazał się również skuteczny przy problemach naczyniowych, zainicjował gojenie krwiaka usytuowanego przy stawie skokowym, który od czterech lat powodował mocne dolegliwości bólowe, nasilające się wieczorem. Zniknął bolesny obrzęk i zasinienie, ustały bóle. „Skutkiem ubocznym” 🙂 Siriusa jest zwiększony poziom energii życiowej i lepsze samopoczucie. Dodatkowym bonusem okazała się jędrniejsza skóra na twarzy, redukcja zwiotczenia skóry na ramionach, brzuchu i udach. W moim przypadku Sirius-d okazał się pomocny w problemie, z którym borykam się praktycznie od „zawsze” czyli zespole jelita nadwrażliwego. W ostatnim roku objawy i dolegliwości nasiliły się, a standardowe kuracje przynosiły ulgę niestety na krótko. Sirius-d bardzo szybko przyniósł ulgę. Jestem przekonana, że to nie koniec pozytywnych oddziaływań preparatu, dlatego zamierzam kontynuować kurację.

Jolanta Majewska

______________________________________________________________________________

Preparat Sirius-D pomógł mi pokonać ból szyi, utrzymujący się od lat. Pojawiał się zawsze, gdy na dłużej pozostawałam w pozycji siedzącej, np. czytałam książkę lub pracowałam przy komputerze. Przyjmowałam preparat 2 razy dziennie, ból zniknął po około 1,5 miesiąca, choć wcześniej się nasilił. Stosowałam Sirius-D łącznie przez 3 miesiące, zgodnie z zaleceniami. Minęły prawie 2 lata od tamtej pory a ból szyi się nie pojawił.

Anna Kolasińska

______________________________________________________________________________

Postanowiłam spróbować preparatu Sirius-D na moje bolące kolano. Po 1-2 tygodniu przyjmowania (2 razy dziennie) ból się nasilił, preparat przyjmowałam nadal bo słyszałam, że tak się może zdarzyć. Wkrótce kolano przestało mnie boleć ale rozbolało mnie drugie. Po 1 – 1,5 miesiąca obydwa kolana przestały mnie boleć ale Sirius-D przyjmowałam dalej, zgodnie z zaleceniami, żeby przyjmować przez 3 miesiące. Minęło 1,5 roku a ból kolan do tej pory się nie pojawił.

Halina Rostkowska

______________________________________________________________________________

Z preparatem Sirius-D spotkałem się po raz pierwszy na Targach Medycyny Naturalnej w Warszawie. Zainteresowałem się nim ze względu na jego właściwości regeneracyjne. Ponieważ mam kłopoty z układem krążenia pomyślałem, że ten środek może mi pomóc. I nie pomyliłem się. Sirius-D przyjmowałem przez 2 miesiące – ustąpiła arytmia, a także unormowało mi się ciśnienie. Poprawiło się także moje samopoczucie. Zgodnie z zaleceniem będę przyjmował preparat jeszcze przez 1-2 miesiące, żeby osiągnąć zamierzony efekt.

Eugeniusz

______________________________________________________________________________

Mam 82 lata i jak to często w tym wieku bywa, różne dolegliwości. Największym i najbardziej dokuczliwym moim problemem jest osteoporoza. Mam złamane 2 kręgi w kręgosłupie lędźwiowym i przez to miałam ogromny ból i dyskomfort. Nie mogłam chodzić, pochylać się itd. Ból był nie do zniesienia. Próbowałam plastry, nagrzewania, rożne maści, kremy, ale ból był nadal. Odkąd moja corka zaopatruje mnie w preparat Sirius-D poczułam zdecydowanie ulgę, chociaż na początku po 2, 3 tygodniach ból jeszcze się nasilił. Trudno było wytrzymać, trochę się przestraszyłam, ale po jakimś czasie, dokładnie nie pamietam, po ok. 10 dniach ból zaczął ustępować i mogłam powoli chodzić, aż prawie zapomniałam o problemie. Brałam 2x dziennie po jednej płaskiej łyżce od zupy. Tak przez osiem, dziewięć miesięcy. Teraz przyjmuje już tylko profilaktycznie jedna płaska łyżkę. Czuje się bardzo dobrze, a moje bóle miażdżycowe w okolicy serca całkowicie ustąpiły. O problemach z woreczkiem żółciowym tez zapomniałam. Mam tez początki jaskry i zaćmy. Jednak teraz widzę dużo lepiej, a badanie pola widzenia wyszło na 100%. Jestem zadowolona i chce jeszcze kontynuować Sirius-D.

Alina Salabaj

_____________________________________________________________________________

Po obfitych posiłkach dokuczały mi ostre bóle w okolicy wątroby. Bóle pojawiały się cyklicznie ataki (3 godzinne), a na skórze na ciele pojawiały sie ciemne plamy. Żadne przeciwbólowe lekarstwa mi nie pomagały. Po zrobieniu badań lekarz wystawił diagnozę, że mam kamień w przewodzie . Czekała mnie operacja, lecz w międzyczasie dowiedziałem się o preparacie Sirius-D i kupiłem go. Po zażywaniu 1 łyżki dziennie przez 3 miesiące wraz z odpowiednią dietą bóle powoli zaczęły łagodnieć po czym ustąpiły.Po zrobieniu badania kontrolnego USG nie znaleziono w przewodzie kamienia, zniknęły także ciemne plamy ze skóry na ciele.

Dominik lat 54

______________________________________________________________________________

Cierpiałam długi czas z powodu bardzo dokuczliwego bólu w lewym łokciu i musiałam oszczędzać lewą rękę przed jakimkolwiek wysiłkiem bo cieżko było wytrzymać ból. Po suplementacji preparatem Sirius-D po upływie mniej więcej 1,5 miesiąca zażywając 1 łyżkę tegoż preparatu dziennie ból zaczął ustępować aż całkiem zniknął. Również i plamy które miałam na skórze od dłuższego czasu zaczynają powoli znikać.

Elżbieta lat 52

______________________________________________________________________________

O Siriusie D powiedziałam koleżance ,która miała hospitalizowanego syna w wieku 15 lat z problemami z żołądkiem, wymiotował często i odczuwał uczucie ciężkości nawet po bardzo małym posiłku. Chłopiec był bardzo wyniszczony.Po podaniu preparatu Sirius D chłopiec stopniowo przestał wymiotować ,zaczął przybierać na wadze i nabrał lepszej kondycji zdrowotnej.Obecnie codziennie profilaktycznie otrzymuje Sirius-D a problemy trawienne ustąpiły.

Elżbieta

______________________________________________________________________________

Wraz z mężem bierzemy Sirius-D od półtora roku z niewielkimi przerwami – mąż leczniczo, gdyż cierpi na artretyzm w kolanie, a ja – profilaktycznie. Generalnie oboje jesteśmy w dobrej formie, ale z racji wieku – 58 lat – dolega czasami to i owo. Odkąd bierzemy Sirius-D stan kolana męża zdecydowanie sie poprawił. Nie zwykł narzekać gdy mu coś dolega, ale dla kolana robił wyjątek. Teraz śmiga po schodach i nie pamiętam już kiedy ostatni raz skarżył się na ból. Natomiast u siebie zauważyłam, że jak ręką odjął przeszły mi bóle głowy, na które cierpiałam od lat i pogodziwszy się z losem łykałam ogromne ilości proszków przeciwbólowych. Jakość życia na tym ogromnie zyskała. Ponadto zauważyłam, że paznokcie, które mi się ostatnimi laty łamały non-stop, wyzdrowiały i znów wyglądają po ludzku. 😉

Irena i Jacek J.

______________________________________________________________________________

Preparat Sirius-D przyjmowałam przez 3 miesiące w dawce 1 łyżka stołowa proszku dziennie. O kilku lat męczyły mnie migreny, przynajmniej raz w tygodniu. Po miesiącu przyjmowania preparatu migreny stopniowo zaczęły się zmniejszać, zamieniając się na zwykły ból głowy. Po trzech miesiącach całkowicie ustąpiły. W lewym oku widziałam „paproch” w polu widzenia, szczególnie był zauważalny gdy prowadziłam samochód. Po dwóch miesiącach przyjmowania preparatu „paproch” zniknął, jakby się wchłonął.

Elżbieta Dobrowolska – 62 lata

______________________________________________________________________________

Preparat Sirius-D przyjmuję od 3 miesięcy w dawce profilaktycznej – 1 łyżka stołowa dziennie. 10 lat temu przeszedłem zawał i jestem cały czas pod opieką kardiologa. Zauważyłem kilka pozytywnych zmian dotyczących mojego samopoczucia 1) Lepiej śpię; 2) jestem spokojniejszy, mam więcej siły; 3) rzadziej wstaję w nocy do toalety; 4) poprawił mi się stan żołądka i jelit, przedtem często miałem „spuchnięty”, napięty żołądek; 5) od wielu lat przyjmuję leki na nadciśnienie, obecnie po 2 miesiącach przyjmowania Sirius-D , przy akceptacji lekarza prowadzącego zmniejszyłem o połowę dawki leków i ciśnienie mam wzorcowe.
stwierdzam, że w moim przypadku preparat podziałał przede wszystkim na sprawy krążeniowe. Ze względu na tak pozytywne efekty będę przyjmował preparat w dalszym ciągu, systematycznie, każdego dnia.

Jacek Dobrowolski – 65 lat

 

Artykuł z miesięcznika Nieznany świat nr.1/2016:
sirius 1 sirius 2